09.11.11

Ema, ma abiellun Ahmediga! - teine seeria

Kallis ema!

Ma otsustasin kodust lahkuda. Ma armastan teda nii väga! Võib-olla tema tätoveeringute pärast, mis talle vanglas tehti, võib-olla mootorratta pärast, mille ta varastas, aga võib-olla sellepärast, et ta on mu raseduse esimesel kuul mulle toeks olnud, ehkki ta pole üldse mu lapse isa.

Me hakkame Ahmediga elama metsas tema treileris. Treileri ümber on aed, kus me kasvatame kanepit. Kanepit anname ka Ahmedi sõpradele, kes omakorda annavad meile kokat ja heroiini.

Ema, palun palveta, et avastataks aidsiravim, Ahmedil on seda väga vaja!

Tegelikult olen ma praegu naabrite pool ja kirja kirjutasin ma selleks, et sa taipaksid, kuidas elus on palju hullemaid asju kui minu kehvake koolitunnistus ülemisel riiulil!

Sinu tütar

Kõik sõltub taustsüsteemist :)
Oma OK kingadega ei tasu niisaama kingapoest läbi astuda, seal paistavad nad sellised õnnetukesed ja lääpas_räsitud, et kohe kisub uute järele. Mu vanad Asics Trabucod olid ka eilseni täiesti enam-vähem tossud :)_____________________

see eelnev blogijutt saab kohe KAKS aastat vanaks! Vahepeal olen sörkinud kokku 330 tunnikest, maratonid ja osad trennid Kayanodega. Trabucodele jääb kusagil 300h, minu tempoga 6-7min/km = 2500km! Et ma vist ei ole jooksusussi müüjatele väga maasikas klient :) Kui jalgadest veidikenegi hoolid, siis üle 1500kilsa ei tohiks ikka lasta?

1 kommentaar:

  1. Paksemate kodanikega (100+ kg) juhtub see, et Kayano annab alla kuskil suurusjärk 2000km juures. Viimased 3 paari Kayanosid on täpselt samamoodi mul ära vasinud. Samade sümptomitega. Ülepronatsiooni tugi väsib ära ning tald vajub sissepoole kaldu. Kanna sisemine kangas kulub ära, kuna sammu raskus hakkab ühe enam jalatsi sisemisele küljele kanduma. Pronatsiooni tugi ei jõua enam jalga otse hoida. Tootja väidab, et see ongi täiesti OK ja on lihtsalt aeg uued osta.

    VastaKustuta