08.10.10

Natuke piinlik on :(

Elu esimene maraton, öäkkk, aiiaaaa... ja Carmen Kass kirjatüki lõpus julgesin välja tulla sellise avaldusega: ja kui ma 2 päeva vihkasin kõike ja kõiki, mis vähegi oli seotud sõnaga "jooks", siis kuidas need lollid mõtted ikka nii lühikese ajaga pähe tulevad? ;) Äkki Frankfurt 31. oktoober? :)

Murdusingi :) Vaid 23 päeva jäänud. Enne Stockholmi 42km ei olnud õrna aimugi, et millist värvi tempotegija lipu taha ennast sättima peaks. Olin pidanud ikka korduvalt silmi maha panema, kui jälle ja jälle küsiti, et mis ajaga lõpetada tahan või kui kiiresti kilomeetrit joosta kavatsen :) Pagan, ma ei teadnud ju... Ma olin sörkinud koeraga hommikuti ja vahel ka õhtuti, juuuu.

Nii, nüüd olen juba kõva ning kogenud jooksuhunt :) KAKS pikka (2,5h ja 2,5h) trennigi tehtud :) Plaan oli ennast istutada taas selle 3:45 venna sappa, saagu, mis saab... Alla 4h sörkijad pidid ju ikka juba Tegijad olema (minu esimene maraton 4:04)

Aga nüüd kadus mott küll täiega, NULLI! :( Need Frankfurti korraldajad saatsid mulle kirjakese, kus lubavad kellegi maailmarekordit üritma panna. No ei ole midagi erakordset, aga... lugege ise, pekki :D

The German geology student Achim Aretz will try to break the world record in running a marathon backwards. In order to succeed on Oct. 31 in Frankfurt he needs to be faster than the current record holder the Chinese Xu Zhenjun who ran 3:43:39 hours in 2004.

Achim already holds the world records for the half marathon (1:36:45) and 10K (41:26) so he thinks he has a good shot. He has been doing this since 2006. His "normal" marathon best is at 2:57:33 which he ran in 2004.

Wish him luck.

Mismõttes??? :) Krt mu Tallinna Sügisjooksu kümpsik oli 45 minsa ja ma ikka oma mäletamist mööda lidusin, see kuramus paneb selg ees neli minutit paremini :( Võtan talle Saksamaal tuulde, vaatan tõtt, teen nägusid, midaiganes... tagurpidijooksjale tuleb pähe panna! Uskumatu ikka...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar