14.04.11

Kokkupakitud korvpallur

No nii. Smart on mulle varemgi ette jäänud:
Ratturi päevitus vol4

Kui te olete kunagi reisinud spetsiaalse rattakohvriga või istunud Smarti roolis, siis teate, millest ma rääkima hakkan. Kuigi üks neist on nagu selgelt normaalmõõtmetest väljas, teine vajab maasturi taustal luupi, siis inimeste suhtumine nende kasutajasse valdavalt sarnane. Pea meetrikõrgust kohvrit on suht keeruline järgi vedada. Lennujaamades sellega mööda eskalaatoreid kolistades saate raudkull selliste "oh_sind_ullikest" pilkude osaliseks. Õnneks on emotsioonid küll valdavalt positiivsed. Rattakohvri seiklused pärinevad Barcelona, Madriidi, Riia ja Tallinna lennujaamast. Päev Smartiga toimus siinsamas Eestimaa pealinnas.

Autoroolis iseenesest ok, aga üle õla taha vaadata ei soovita. Peale juhiistet saab sõiduk laksust otsa :) Rõõmu jagus sellegipoolest, kõik mornid isegi lapsi muretsevad ja muretaiganast kooki küpsetavad defaultpahurad kaasmaalased said naeratuse näole, valdav taas "oh_sind_ullikest" pilkude uputus :)

Nädalake tagasi Roomas, kohaliku Totti-kamba ja Juve mängu eel sai Smarti juhte ikka korralikult kadestatud. Kogu olümpiastaadioni ümbrus oli juba 2h enne mängu triiki täis pargitud. No eriti kuulilt mõjusid risti paigutatud smardikesed.

Siit tuleb põhiteema. Lakersi virtuoos Kobe Bryant aitab maaliröövlit tabada! Tahaks muidugi "making of" vaadata, et kuidas ta ikkagi sinna sõidukisse sisse suudeti installeerida...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar